Pro-Ventura
Pro Ventura

O nas

PRO-VENTURA Sp. z o.o. powstała na fundamencie założonej w 2008 roku jednoosobowej działalności DIGITAL VENTURE.

Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie, tak by wyznaczać standardy i być dobrym przykładem dla młodych przedsiębiorców. Naszą misją jest poszukiwanie i ulepszanie rozwiązań w nietypowych branżach. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dogłębną analizę potrzeb klientów ale także pracowników. Wynikiem tych analiz jest tworzenie nowoczesnych, skalowanych rozwiązań wpisujących się w potrzeby każdej ze stron współpracy.

Podejmujemy działania mające na celu wspieranie uzdolnionej młodzieży. Dzięki współpracy z uczelniami w województwie lubelskim, łódzkim i dolnośląskim szkolimy i zatrudniamy studentów i absolwentów zdeterminowanych na rozwijanie swoich umiejętności w branżach, w których działamy.

Wychodząc z założenia, że razem można więcej jesteśmy aktywnym członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców PRZEDSIĘBIORCY.PL.

Pro Ventura
Standardy 5S, AS-IT-IS
Certyfikaty CKZ i DGSA
Uprawnienia dostępu do materiałów niejawnych, klauzula zastrzeżone
Pro Ventura

Listy i Certyfikaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Podgląd
Pro Ventura

Partnerzy

Wieloletnia praktyka w poszukiwaniu rozwiązań dla naszych klientów pozwoliła nawiązać współpracę z godnymi zaufania partnerami. To dzięki nim możemy oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, zapewniając optymalne rozwiązania i maksymalne bezpieczeństwo.